دوربین مدار بسته

کاربردهای ویدئو کنفرانس در بیمارستان چیست؟

کاربردهای ویدئو کنفرانس در بیمارستان چیست؟

دنیایی که امروز در آن زندگی می‌کنیم عصر تکنولوژی است و نیاز به ابزارهای پیشرفته‌ای دارد. از میان تمام کسب و کارهایی که با ورود تجهیزات مدرن تغییر کردند، می‌توان به پزشکی که از مهمترین آن‌ها است، اشاره کرد. روزانه افراد زیادی بنا به دلایل متفاوت در بیمارستان‌ها بستری یا در اتاق‌های عمل تحت جراحی قرار می‌گیرند به همین دلیل باید از ابزارهای بروز برای این حرفه استفاده شود. یکی از مهمترین ابزارها که با ورود به این صنعت تحولی عظیم را ایجاد کرد، سیستم‌های کنفرانس ویدئویی هستند. شما نیز به عنوان یکی از مدیران کسب و کارهای فعال در حوزه پزشکی اگر قصد استفاده از این سیستم را دارید، همراه ما باشید تا شما را با کاربرد ویدئو کنفرانس در بیمارستان ها آشنا کنیم.
جراحی کردن از راه دور مهمترین کاربرد ویدئو کنفرانس در بیمارستان
یکی از مهمترین مزایا استفاده از ویدئو کنفرانس در بیمارستان ها امکان جراحی بیمار از راه دور است. بسیاری از عمل‌ها و جراحی‌های مهم هستند که نیاز به حضور یک پزشک مجرب‌تر دارند اما به دلیل وجود فواصل زمانی و مکانی این امکان وجود ندارد. برای رفع این مشکل سیستم‌های کنفرانس ویدیویی به واسطه برقراری ارتباط با فاصله‌های زیاد بهترین گزینه هستند.

ضبط کردن وقایع در اتاق بیمار:

یکی دیگر از کاربردهای قابل توجه ویدئو کنفرانس در بیمارستان، ضبط کردن تمام اتفاقات در اتاق بیمار است. بسیاری از پرستاران و بهیاران در زمان توضیح دادن علائم روزانه بیمار ممکن است مواردی را فراموش کنند اما این سیستم با ضبط تمامی وقایعی که در اتاق بیمار رخ می‌دهد، می‌تواند بهترین مرجع برای مشاوره پزشک و دادن نسخه باشد.

برگزاری دوره‌های آموزشی پزشکی از راه دور:

کاربرد دیگر ویدئو کنفرانس در بیمارستان ها و دانشگاه‌های پزشکی برگزاری دوره‌های آموزشی برای دانشجویان و مشاوره برای بیماران است. با استفاده از این سیستم بسیاری از هزینه‌های رفت و آمد کاهش پیدا می‌کنند و تمامی دانشجویان پزشکی می‌توانند همه مراحل جراحی یک بیمار را همزمان و بدون مشکل ببینند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.