دوربین مدار بسته

ویژگی های دوربین لامپی چشم ماهی

ویژگی های دوربین لامپی چشم ماهی

امروزه تهدیدات امنیتی بسیار بیشتر از گذشته شده است؛ به طوری که نیاز به استفاده از دوربین های مدار بسته بیش از پیش ضرورت یافته است البته این نیاز فقط به موارد امنیتی ختم نمی شود و برای کنترل اتاق کودک و سالمند نیز مورد استفاده قرار می گیرد؛ دوربین چشم ماهی لامپی علاوه بر این که همانند سایر دوربین ها قابلیت ثبت تصاویر و پخش آنلاین آن ها را دارد، اصوات را نیز به صورت دو طرفه انتقال می دهد.

تهدیدات امنیتی که از آن ها سخن به میان آمد، بیشتر از این که هنگام روشنایی روز اتفاق بیفتد، در زمان های تاریکی رخ می دهند؛ برای این منظور، از تکنولوژی دید در شب در دوربین های لامپی استفاده شده است. قابلیت های این دوربین ها بسیار زیاد می باشد به طوری که آن را به یکی از دوربین های پر طرفدار تبدیل نموده است. کیفیت تصویر آن ها 2 مگاپیکسل و فول اچ دی می باشد. وسعت میدان دید آن ها 360 درجه می باشد.

به وای فای متصل می شوند و تصاویر و صدا ها از طریق آن انتقال داده می شود؛ برای این منظور هیچ نیازی به IP استاتیک نیست. نیاز به دستگاه dvr ندارند و محل ذخیره ی آن ها درون کارت حافظه است. قدرت زوم تا برابر امکان پذیر است. دوربین چشم ماهی لامپی از بهترین دوربین هایی است که امروزه مورد استفاده قرار می گیرد و از محصولات پر فروش بازار دیجیتال می باشد.

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.